spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Naši spokojní klienti

“Dobrý deň. S poskytovanými službami a servisom spojeným s predajom nášho bytu sme boli spokojní, hlavne s pani Repáňovou, s jej prácou a prístupom. Ďakujeme a určite ju  budeme odporúčať aj známym.”
 
Ľudmila G.

“No jak by som to v krátkosti napísal. Prvý krát ste sa mi ozvala, druhý krát ste prišla aj s kupcom a tretí krát sme už podpisovali kúpno predajnú zmluvu. Proste takto som si to predstavoval. Ostatné realitky špekulovali, vyjednávali, šlo im iba o to, aby mali čím viac ponúk, veď niekto sa už z tých ponúk chytí. Vy na to idete ináč a to je skvele. Čiže ak by som to mal hodnotiť od 1-5 tak máte u mňa 1* a ak niekto zo známych bude potrebovať realitného agenta, tak Vás určite odporučím.”

JOZEF F.


“Ďakujem za vybavenie predaja bytu v lokalite Senec. S Vašou prácou som bol veľmi spokojný, predaj prebehol bez problémov na vysokej profesionálnej úrovni. Vzhľadom k uvedenej skutočnosti môžem dať k Vašej práci pre Vašich nadriadených vysoko pozitívne referencie. Kontakt si uložím , v prípade Vášho súhlasu ho odovzdám ďalšiemu potencionálnemu zákazníkovi.”

Stanislav H.


“Dobrý deň želám, chcel by som sa za našu rodinu pekne poďakovať za kvalitne odvedenú prácu a úspešné zrealizovanie predaja. Želám Vám všetko najlepšie a mnoho ďalších pekných projektov.” 

P.M.


 

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte mi