Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Naši klienti (profil na Googli, email)

 

“No jak by som to v krátkosti napísal. Prvý krát ste sa mi ozvala, druhý krát ste prišla aj s kupcom a tretí krát sme už podpisovali kúpno predajnú zmluvu. Proste takto som si to predstavoval. Ostatné realitky špekulovali, vyjednávali, šlo im iba o to, aby mali čím viac ponúk, veď niekto sa už z tých ponúk chytí. Vy na to idete ináč a to je skvele. Čiže ak by som to mal hodnotiť od 1-5 tak máte u mňa 1* a ak niekto zo známych bude potrebovať realitného agenta, tak Vás určite odporučím.”

Jozef  FOJTÍK


“Ďakujem za vybavenie predaja bytu v lokalite Senec. S Vašou prácou som bol veľmi spokojný, predaj prebehol bez problémov na vysokej profesionálnej úrovni. Vzhľadom k uvedenej skutočnosti môžem dať k Vašej práci pre Vašich nadriadených vysoko pozitívne referencie. Kontakt si uložím , v prípade Vášho súhlasu ho odovzdám ďalšiemu potencionálnemu zákazníkovi.”

Stanislav HORSKÝ


“Dobrý deň želám, chcel by som sa za našu rodinu pekne poďakovať za kvalitne odvedenú prácu a úspešné zrealizovanie predaja. Želám Vám všetko najlepšie a mnoho ďalších pekných projektov.” 

P.Martinček


Monika Olgyayová

1 recenzia

pred 9 mesiacmi

S pani Repaňovou sa spolupracovalo veľmi dobre. Všetko prebiehalo hladko, bez problémov. Je veľmi ochotná, spoľahlivá prifesionalna a milá. Určite odporučam.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veronika Guttmannová

1 recenzia

pred 7 mesiacmi

Dakujem velmi pekne pani Repanovej za ustretovy, mily ale predovsetkym vysoko profesionalny pristup pri kupe mojho noveho bytu.

Velka vdaka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ľubomír Chovanec

1 recenzia

pred 8 mesiacmi

Od prvého kontaktu s majiteľkou ANDREA REALITY pani Mgr. Andreou Repáňovou, musím napísať, že išlo o veľmi kvalifikovanú a kvalitnú spoluprácu s výbornou komunikáciou a veľkou ústretovosťou voči klientom. Ponúkané služby sú na vysokej profesionálnej úrovni a môžu byť príkladom, ako robiť predaj, kúpu a servis pre klientov. Každému, kto má záujem predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť úprimne odporúčam služby uvedenej realitnej kancelárie

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vasil Petrov

Miestny sprievodca·8 recenzií·1 fotka

pred 4 týždňami

Pozitívne: Kvalita, Odozva, Profesionalita

They are very professional in everything they do, highly responsive and friendly. Highly recommend!

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte mi