Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Splňte si sen o dostupnom bývaní

Spoľahnite sa na profesionálny a odborný prístup ANDREA REALITY.

Zakladateľkou a konateľkou realitnej spoločnosti je Andrea Repáňová. Predaju a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a širšom okolí sa intenzívne venuje už od roku 2013. Úspešne zrealizovala desiatky obchodov a pravidelne poskytuje klientom množstvo cenných rád a tipov.

MAJITEĽ SPOLOČNOSTI

Andrea Repáňová

Prečo si vybrať Andrea Reality?

Bezpečná 360° virtuálna prehliadka

Prezrite si nehnuteľnosť pohodlne, jednoducho a bezpečne na mobile, počítači alebo tablete. Vďaka 3D prehliadke zhodnotíte, či daná nehnuteľnosť spĺňa požiadavky o vašom vysnenom bývaní.

Profesionálne foto - video - dron

Vieme, ako zachytiť všetky dôležité detaily, ktoré rozhodujú pri výbere nového domova. Autentické fotografie, správne spracovaná video prehliadka alebo ukážky z dronu dodajú vašej nehnuteľnosti punc exkluzivity.

Dokonalá starostlivosť

Úspešný predaj alebo kúpa nehnuteľnosti si vyžaduje pocit dôvery a bezpečia na oboch stranách. Preto je pre nás starostlivosť o predávajúcich aj kupujúcich kľúčová. Vždy sa snažíme zohľadniť požiadavky oboch strán a dohliadnuť na transparentnosť všetkých transakcií.

Správne určenie ceny

Je viacero faktorov, ktoré ovplyvňujú trhovú cenu nehnuteľnosti. My ich zohľadníme a cenu nastavíme tak, aby bola zárukou úspešného predaja. Pri podhodnotení by ste mohli o časť peňazí prísť, pri nadhodnotení by sa vaša nehnuteľnosť zbytočne dlho predávala.

ZOBRAZIŤ VIAC
 

Presné cielenie reklamy

Aj reklama nehnuteľnosti musí byť dokonale spracovaná a správne prezentovaná na TOP realitných portáloch a sociálnych sieťach (Facebook, YouTube). A nielen to. Správnym cielením sa o vašej nehnuteľnosti dozvie čo najviac ľudí, ktorí hľadajú nové bývanie.

ZOBRAZIŤ VIAC

Blog

Napíšte nám